بیشترین لایک اینستاگرام

آیا باور می کنید بیشترین لایک اینستاگرام مربوط به تصویر یک تخم مرغ است؟

0 262

بیشترین لایک اینستاگرام
5 (100%) 6 votes

 

 

به گزارش سایت اسپوتنیک، خانم کایلی جنر مدل معروف 22 ساله آمریکایی که با بیش از 123 میلیون فالوور ششمین فرد پرطرفدار جهان در اینستا است، تصویر دختر خود را که به تازگی به دنیا آمده بود در اینستاگرام منتشر کرد.

در این تصویر که دست دخترش را گرفته، در کمتر از 24 ساعت بیش 14 میلیون لایک شد و در حال حاضر بیش از 18 میلیون لایک دریافت کرد. جالب اینکه بیش از 2 میلیون کامنت نیز توسط هوادارن خانم جنر برای این تصویر ثبت شده است.

kyliejenner

اما رکورد تعداد لایک این عکس توسط یک تخم مرغ شکسته شد!!

در تاریخ ۱۳ ژانویه (۲۳ دی ماه)، اکانتی به نام EGG GANG عکس یک تخم مرغ را منتشر کرد. این حساب کاربری اینستا به نام «دار و دسته تخم‌مرغی» با انتشار این پست از کاربران خواسته بود با لایک کردن عکس آن تخم‌مرغ، رکورد دنیا را بشکنند. در کمال ناباوری در کمتر از 3 ساعت، حدود ۱۸ میلیون لایک برای این تخم مرغ خوش شانس ثبت شد!!!

بدین ترتیب رکورد لایک اینستاگرام به همین سادگی شکسته شد و در اختیار این تخم طلا قرار دارد. جالب اینکه در حال حاضر که مجله اشاره این پستر را منتشر می کند، جناب تخم مرغ معروف، بیش از 37 میلیون لایک گرفته و بعید است رقیبی داشته باشد. در گذشته نیز یک چنگال توانسته بود چنین محبوبیتی کسب کند و در میان این همه سلبریتی خودنمایی کند…

 

تخم طلا

 

پس از این ماجرا، کایلی جنر صاحب قبلی رکورد، با انتشار فیلمی از خود در حال شکستن تخم‌مرغ به شکسته شدن رکوردش، آن هم توسط یک تخم‌مرغ 🥚واکنش نشان داده است!!

 

خانم جنر

 

نظر شما در این خصوص چیست؟

چرا ۳۷ میلیون نفر! تصویر یک تخم‌مرغ را لایک کردند؟

آیا می توان گفت محبوبیت سلبریتی‌ها اندکی توهم است؟

 

بیشترین لایک اینستاگرام
5 (100%) 6 votes

منبع اینستا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.