جدایی گرو و نویمایر

جدایی الحاجی گرو و مارکوس نویمایر از استقلال

1 303

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، الحاجی گرو و مارکوس نویمایر دو بازیکنی که در ابتدای فصل بنا به درخواست سرمربى تيم وینفرد شفر و جهت تقویت استقلال به تیم اضافه شدند، بنابر دلایلی شرایط برای ادامه همکاری این دو بازیکن و باشگاه استقلال فراهم نبود و با فسخ قرارداد از جمع آبی پوشان جدا شدند.

الحاجی گرو، مهاجم نیجریه‌ای پیشین باشگاه استقلال اعلام کرد که خودش خواهان فسخ قرارداد با آبی‌پوشان شده و به همین دلیل پولی نگرفته است.

گرو گفت: بله، این من بودم که از باشگاه خواستم که قراردادم را فسخ کند، چون به خاطر شرایط خانواده‌ام نمی‌توانستم بمانم. باشگاه به خوبی من و خانواده‌ام را درک کرد و تصمیم گرفتیم قرارداد را فسخ کنیم. من باشگاه و هواداران استقلال را دوست دارم و به همین دلیلی هیچ پولی نگرفتم و برای این تیم نیز آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در رابطه با پیشنهاداتش از تیم‌های داخل ایران گفت:

در زمان فعلی می‌خواهم کنار خانواده‌ام باشم. من قدم به قدم جلو می‌روم و در حال حاضر نمی‌خواهم خیلی زود تصمیم بگیرم.

به همین دلیل دیشب الحاجی گرو با انتشار پست زیر از استقلال، مربیان، هم تیمی ها و هواداران خداحافظی کرد و ایران را ترک کرد.

لحظه ای که چالش ها را قبول نمیکنی درست همان لحظه ای است که به جلو حرکت نمیکنی.
بازی کردن در یکی از بهترین تیمهای آسیا یک‌تجربه شگفت انگیز بود، از همان روز اولی که اینجا رسیدم از همه چیز لذت بردم.
میخواهم از سرمربی، هم تیمی ها و مسئولان باشگاه تشکر کنم و همچنین یک‌ تشکر بزرگ از تماشاگران دوست داشتنی ای که با قلبهای باورنکردنی خود حمایت میکردند.
یک بار دیگر از همه کسانی که اینجا در ایران و استقلال همراهم بودند، تشکر میکنم.
با آرزوی بهترین ها برای شما در آینده

همچنین مارکوس نویمایر هافبک سوئیسی استقلالی ها که روز جمعه برای جدایی از استقلال به توافق رسید، امروز تهران را ترک خواهد کرد.

این بازیکن در هفته های ابتدایی فصل به استقلال پیوست اما هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند تا به این ترتیب یک روز بعد از دیدار با پدیده و به صورت توافقی از استقلال جدا شود.

نویمایر

هیچ چیز در زندگی همیشگی نیست.
زمان حضور من در ایران واقعا کوتاه بود اما این کشور یک‌ تجربه شگفت انگیز برای من بود.
هنوز وقتی به اولین بازی ام در آزادی مقابل ۷۰ هزار قلب آبی فکر می‌کنم، مو به تنم سیخ می شود. این خاطرات همیشه باقی می مانند‌.
علاوه بر این، باعث افتخارم بود‌ که برای این باشگاه(استقلال) بازی کنم.
خداحافظ

منبع سایت باشگاه استقلال
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    چه جالب!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.