زیبا مثل گل‌های مسی

زیبا مثل گل‌های مسی. برگشت به صدر جدول با نابغه

0 242
فوق ستاره آرژانتینی بارسا

شب گذشته تیم بارسلونا موفق شد در چهارچوب رقابت های لالیگای اسپانیا هفته پانزدهم ، تیم اسپانیول دیگر تیم شهر بارسلون را با 4 گل درهم بکوبد.

در این دیدار، مسی 2 گل و دمبله و سوارز هرکدام یک گل به ثمر رساندند. آبی و اناری های شهر بارسلون، از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردن و سرانجام در دقیقه 17 بازی صاحب یک ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه تیم اسپانیول شدند. در این صحنه مسی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه تماشایی توپ را به تور دروازه دیگو لوپز چسباند.

در ادامه در دقیقه 26 بازی ، مسی از بین چند بازیکن با پاس هوشمندانه خود دمبله را صاحب توپ کرد و دمبله با یک سرتوپ زیبا مدافع حریف را از پیش رو برداشت و ضربه نهایی را وارد دروازه اسپانیول کرد.

شاگردان والورده مجددا در دقیقه 45 بازی، روی پاس زیبای دمبله و ضربه هوشمندانه لوییز سوارز که از بین پاهای دروازبان عبور کرد، موفق شدند گل سوم خود را وارد دروازه حریف کنند.

تیم اسپانیول سعی داشت در نیمه دوم بازی را هجومی تر آغاز کند اما در دقیقه 65 بازی با خطایی که روی نابغه آرژانتینی انجام دادند، زمینه ساز گل چهارم بارسلونا و گل دوم مسی شدند. در این صحنه مسی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دیدنی مجددا دروازه دیگو لوپز را فرو ریخت تا گل چهارم بارسلونا به زیبایی هرچه تمام به ثمر برسد.

بارسا با این پیروزی 31 امتیازی شد و صدر جدول را از سویا 28 امتیازی پس گرفت.

لئونل مسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.