فیلم‌های سینمایی پنج‌شنبه

برنامه پخش فیلم‌های سینمایی تلویزیون در پنج‌شنبه ۱۳ دی‌ماه ۹۷

0 230

فیلم‌های سینمایی پنج‌شنبه
به این پست امتیاز بدهید

 

 

برنامه پخش فیلم‌های سینمایی ایرانی و خارجی از تلویزیون برای امروز، ۱۳ دی ۹۷ به شرح زیر است:

فیلم تلویزیونی «آخرین مجرد»، ساعت ۱۰ از شبکه سه

آخرین مجرد

این فیلم تلویزیونی طنز محصول سال ۱۳۸۹ ایران به کارگردانی محمدرضا فاضلی است و مجید صالحی، زیبا بروفه، حمید لولایی، مریم امیرجلالی، علی صادقی، مهران رجبی و … از بازیگران آن هستند.

خلاصه داستان فیلم

پسر جوانی به نام ولی با پدرش آقا عزت تنها زندگی می‌کند. او که کارمند مترو است، هرجا برای خواستگاری می‌رود جواب منفی می‌گیرد. تا اینکه با ماشین پری خانم تصادف می‌کند و … .

 

 

فیلم سینمایی «تله مرگ»، ساعت ۱۱ از شبکه نمایش

فیلم تله مرگ

تله مرگ فیلمی آمریکایی در سبک معمایی به کارگردانی سیدنی لومت است که در سال ۱۹۸۲ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به مایکل کین، کریستوفر ریو، دیان کنون، هنری جونز و آیرین ورت اشاره کرد.

خلاصه داستان فیلم

داستان از این قرار است که سیدنی برول نمایشنامه‌نویسی است که پس از شاهکارش به نام بازی قتل دیگر نتواتنسته است اثر موفقی بیافریند. او یک شب بعد از اجرای ناموفق آخرین نمایش نامه‌اش به خانه باز می گردد، در حالی که نمایشنامه ای از سوی یکی از دانشجویان خودش به نام تله مرگ دریافت کرده‌است. سیدنی پس از خواندن نمایش‌نامه متوجه می‌شود با اثر فوق العاده ای رو برو شده و به همسرش به شوخی پیشنهاد می‌کند تا پس از کشتن دانشجو نمایشنامه را به نام خود ارائه دهد. این شوخی پس از آن که می فهمد دانشجو نمایشنامه را به هیچ کس نشان نداده و این تنها نسخه موجود است….

 

 

فیلم سینمایی «ده رقمی»، ساعت ۱۳ از شبکه نمایش

فیلم ده رقمی

ده رقمی عنوان فیلمی ساختهٔ ۱۳۸۷ به کارگردانی همایون اسعدیان و با بازی سید جواد رضویان و بهنوش بختیاری است. این فیلم نیز در دسته طنز قرار گرفته و می‌تواند لحظات مفرحی را برای شما و خانواده‌تان فراهم کند.

خلاصه داستان فیلم

فیروز سیزده دزد خرده پایی است که با دزدی اموال کم قیمت زندگی خود را به پیش می‌برد. شبی برای دزدی با دوستانش به خانه‌ای می‌روند و فرشی را می‌دزدند. غافل از اینکه فرش یک میلیارد تومان می‌ارزد . ….

 

 

فیلم سینمایی «جک و لوبیای سحر آمیز»، ساعت ۱۵ از شبکه نمایش

فیلم جک و لوبیای سحرآمیز

جک و لوبیای سحرآمیز انیمیشن بلند ژاپنی در سبک موزیکال است که در سال ۱۹۷۴ منتشر شد. این فیلم بر اساس قصه‌ای با همین نام با فیلمنامه‌ای از شوجی هیرامی ساخته شده است.

خلاصه داستان فیلم

جک نوجوانی است که با مادرش زندگی می‌کند و از دار دنیا فقط یک گاو شیرده دارند. وقتی شیر گاو خشک می‌شود، مادرش از او می‌خواهد که گاو را به بازار برده و بفروشد. جک در راه بازار گاو را به پیرمردی در ازای چند دانه لوبیای سحرآمیز می‌فروشد. مادر جک که از موضوع عصبانی شده لوبیاها را به بیرون پرت می‌کند. صبح فردا جک از ساقه لوبیاهایی که رشد کرده و سر به فلک کشیده‌اند بالا رفته و وارد قصر غول می‌شود. او از خانه غول کیسه‌ای از سکه‌های طلا، مرغ تخم طلا و چنگی طلایی دزدیده و پا به فرار می‌گذارد. غول که از قضا خبردار شده به تعقیب او می‌پردازد ولی جک با تبری ساقه لوبیا را قطع کرده و غول کشته می‌شود.

 

 

فیلم تلویزیونی «محرمانه تهران»، ساعت ۱۶ از شبکه سه

فیلم محرمانه تهران

محرمانه تهران فیلمی اجتماعی‌ست به کارگردانی مهدی فیوضی و نویسندگی مهدی فیوضی، فرهاد طب نوری ساختهٔ سال ۱۳۹۰ است. بخش‌هایی از این فیلم در کشور گرجستان و در سردترین زمستان این کشور فیلمبرداری شد.

خلاصه داستان فیلم

شهاب برای یافتن دوست دوران کودکی اش فرامز و کشتن او وارد ایران می شود، پس از این موضوع جریاناتی او را تا کشتن همسرش شهرزاد پیش می برد. از طرفی ماموران امنیتی کشور به جرم جاسوسی او را دستگیر می کنند ولی …

 

 

فیلم سینمایی «بند باز»، ساعت ۱۷ از شبکه نمایش

فیلم بند باز

«بند باز» یک فیلم به کارگردانی رابرت زمکیس است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد.

پیش از این در سال ۲۰۰۸ جیمز مارش فیلمِ مستند مردی روی سیم را دربارهٔ این کارِ فیلیپ پتی ساخت که «جایزه اسکار بهترین فیلم مستند» را برایش به ارمغان آورد.

خلاصه داستان فیلم

این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن غیرقانونی فیلیپ پتی بر روی طناب متصل بین برج‌های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می‌کشد.

 

 

فیلم سینمایی «فوتبال دستی»، ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه امید

فیلم فوتبال دستی

«فوتبال‌دستی» یک فیلم انیمیشن آرژانتینی در سبک کمدی رمانتیک است که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد.

خلاصه داستان فیلم

 چند بازیکن فوتبال دستی ست که در یک بار محلی زندگی میکنند و می خواهند به متصدی بار که مرد جوان درمانده ای ست کمک کنند تا دهکده اش را حفظ و قلب دختر مورد علاقه اش را به دست بیاورد که …

 

 

فیلم سینمایی «ماچوکا»، ساعت۱۹ از شبکه نمایش

فیلم ماچوکا

این فیلم که محصول سال 2004 کشورهای شیلی، اسپانیا، انگلستان و فرانسه است را اندرس وود کارگردانی کرده است.

خلاصه داستان فیلم

این فیلم درباره پِدرو پسری از خانواده مرفه و متمول است که در مدرسه ای در شیلی مشغول تحصیل است. مدیر مدرسه آقای مَک کِنرو، در زمان زمامداری رئیس جمهور مردمی شیلی سالوادور آلنده تعدادی از دانش آموزان مستضعف را به مدرسه آورده تا با فاصله طبقاتی مبارزه کند. هر چند این اقدام مدیر با مخالفت برخی از دانش آموزان و والدین آن ها مواجه می شود. پِدرو با پسری به نام گُنزالو رابطه دوستی برقرار می نماید که از خانواده ای مستضعف است. خانواده پِدرو از مخالفان آلِنده و در مقابل خانواده گُنزالو از طرفداران او هستند و دوستي آنها با يكديگر ماجراهايي را به وجود مي آورد كه ….

 

فیلم سینمایی «یک حقیقت تلخ»، ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار

فیلم یک حقیقت تلخ

فیلم سینمایی«یک حقیقت تلخ truth dark a «محصول سال 2012 کانادا و  کارگردانی دامیان لی انجام شده است. در سینمایی یک حقیقت تلخ” اندی گارسیا و کیم کوتس” نقش آفرینی می کنند.

خلاصه داستان فیلم

یک کمپانی آمریکایی آب رسانی در کشور اکوادور به جای تصفیه آب، موجب آلودگی آب به تیفوس کشنده شده است و حالا برای مخفی کردن این ماجرا، با پرداخت رشوه به دولت دست نشانده و با کمک سازمان جاسوسی سیا تمام افراد آلوده شده را قتل عام می کنند و حتی به کارکنان محلی شرکت هم رحم نمی کنند…

 

 

فیلم سینمایی «سرافراز»، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش

فیلم سرافراز

یک فیلم آمریکایی نسبتا قدیمی ساخته ریچارد فلایشر است.

خلاصه داستان فیلم

یک کشاورز با جنایتهای سازمان یافته و آدمکشی که به دنبال اوست مبارزه می کند…

 

 

فیلم سینمایی «معراجی ها»، ساعت ۲۲ از شبکه یک

فیلم معراجی ها

معراجی ها فیلمی به کارگردانی مسعود ده نمکی و محصول سال ۱۳۹۲ است. همچون مجموعه اخراجی ها این فیلم نیز به مبحث جبهه و جنگ ارتباط دارد.

خلاصه داستان فیلم

خلاصه داستان محمد جوانی است که شوق رفتن به جبهه را دارد اما با مخالفت های سرسختانه پدرش مواجه می شود و پدر برای رفتن او به جبهه شرط های عجیب و غریب می گذارد تا اینکه محمد شبانه از خانه فرار کرده و به جبهه می رود و پدر برای بازگرداندن او راهی منطقه می شود.

 

 

فیلم سینمایی «تروا»، ساعت ۲۳ از شبکه نمایش

فیلم تروا

تروآ (Troy) فیلم حماسیِ اکشن آمریکایی محصول سال ۲۰۰۴، به کارگردانی ولفگانگ پترسن و با بازی برجستهٔ برد پیت است.

خلاصه داستان فیلم

این فیلم که براساس یکی از افسانه‌های بزرگ یونان ساخته شده‌است، در ابتدا بیان می‌کند که آگاممنون، پادشاه یونان، توانست کشورهای مختلف یونان را با هم متحد سازد. او حرص و طمع زیادی دارد و هدف او تصرف تمام دنیاست. او بیشتر پیروزی‌هایش را مدیون جنگجوی دلاورش، آشیل (آکیلیس) (برد پیت) بود.

 

 

فیلم تلویزیونی «ماموریت آقای شادی»، ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو

فیلم ماموریت آقای شادی

مأموریت آقای شادی فیلمی به کارگردانی محمدرضا زهتابی و نویسندگی محمدرضا زهتابی، عرش پورزارعی و منوچهر افتخاری و تهیه‌کنندگیحمدالله عابدی، داوود شیرزاد و سید محمد قاضی محصول سال ۱۳۷۱ است.

خلاصه داستان فیلم

آقای شادی و همسرش، که هر دو بازرس بیمه‌های اجتماعی هستند، پس از سال‌ها ازدواج در انتظار نوزادی هستند که زندگی سوت و کور آنها را شادی و نشاط ببخشد. آن دو مسئول پیگیری پرونده کارگری می‌شوند که مسئول برق یکی از کارخانه‌های خصوصی بوده و پس از آتش سوزی کارخانه مقصر شناخته شده و دچار بیماری روانی شده است.

 

فیلم‌های سینمایی پنج‌شنبه
به این پست امتیاز بدهید

منبع yjc آپارات wikipedia

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.