فیلم سینمایی دشمن زن

0 429

فیلم سینمایی دشمن زن
4.6 (92%) 5 votes

 

فیلم دشمن زن

دشمن زن فیلمی بسیار طنز و با محتوا به کارگردانی کریم امینی، نویسندگی امیرحسین نجف‌پور و تهیه‌ کنندگی محمدحسین فرح‌بخش و عبدالله علیخانی است که در سال ۱۳۹۶ ساخته شده‌ است. این فیلم برای اولین مرتبه در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ در سینماهای ایران اکران شد و استقبال خوبی از آن شد. در میان برخی فیلم ها که به اسم طنز ساخته می شوند و متاسفانه پس از دیدن آن پشیمانی به همراه دارد، اما این فیلم داستان نسبتا خوب و جذابی دارد و پیشنهاد مجله اشاره، مشاهده این فیلم در کنار خانواده ست.

 

فیلم دشمن زن

 

بازیگران

 

بازیگران دشمن زن

 

حضور خواننده قدیمی در فیلم

همان طور که در قسمت بازیگران بیان شد، جواد یساری خواننده قدیمی کشورمان، در این فیلم بازی و یا درست تر خوانندگی کرده است. جواد یساری خواننده 72 ساله ایست که سبک موسیقی اش اصطلاحا کوچه بازاری ست و بسیاری از مردم و بخصوص قدیمی تر ها خاطرات بسیار شیرینی با صدایش دارند. در بخشی از فیلم دشمن زن، سام درخشانی و بهرنگ علوی برای صرف غذا به یک رستوران می روند و جواد یساری در آن سکانس می خواند.

 

یساری در فیلم دشمن زن

 

خلاصه داستان فیلم

داستان این فیلم از این قرار است که روشنک که دختر رفیق قدیمی آقا خسرو است برای مدتی مهمان خسرو می شود. خسرو که یه فروشگاه بزرگ مبلمان دارد، کلا از زن ها متنفر و بی زار است و حتی برای نیرو های مغازه اش از بین آقایان استخدام می کند. از طرفی ملوک خانم یا مادر خسرو، علاقه مند است به سرعت پسرش ازدواج کند و با آمدن روشنک فرصت را مهیای این کار می بیند. اما خسرو از راهی برای فرار این کار استفاده می کند و حتی حاضر می شود یک زن دستفروش را برای بازی کردن نقش همسرش اجیر کند که دردسرهای بزرگی برایش به همراه دارد …

 

فیلم دشمن زن

 

  • لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب، با شرکت در نظرسنجی مشخص کنید.
  • اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی داشتید لطفا آن را در قسمت نظرات بیان کنید.

 

فیلم سینمایی دشمن زن
4.6 (92%) 5 votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.