فیلم سینمایی چهارراه استانبول

0 313

 

 

چهارراه استانبول

نویسنده، تهیه کننده و حتی کارگردان فیلم چهارراه استانبول  مصطفی کیایی است. اولین اکران این فیلم در سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر بود. مصطفی کیایی دربارهٔ فیلم «چهار راه استانبول» گفت: «فکر می‌کنم هیجانش از تمام فیلم‌هایم بیشتر باشد.». این فیلم که محصول سال 1396 ایران بوده، برای عناوین “بهترین بازیگر نقش مکمل زن” و “بهترین جلوه‌های ویژه بصری” برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده است.

 

چهار راه استانبول

 

بازیگران اصلی فیلم عبارتند از”

 

بازیگران فیلم چهار راه استانبول

 

خلاصه داستان فیلم

بهمن یک واحد تولیدی لباس در ساختمان پلاسکو دارد. احد که دوست صمیمی بهمن است، میخواهد با لادن ازدواج کند اما پدر لادن به شدت مخالف این ازدواج است. شبی لادن با پدرش درگیر می‌شود و از خانه فرار می‌کند و پیش احد میرود. احد او را به ناچار در تولیدی پلاسکو مخفی می‌کند و در را می‌بندد. از طرفی بهمن برای فرار از دست طلبکاران به دنبال جور کردن پول و فرار از کشور است. نقشه آن ها پنهان شدن در تانکر حمل شیر است که از مرز ترکیه می رود. اما همه داستان به دلیل آتش سوزی ساختمان پلاسکو بهم می خورد….

این فیلم گوشه هایی از رشادت های مثال زدنی دلاوران آتش نشان را نیز به نمایش می کشد و یاد و خاطره آن شهدا را زنده نگه می دارد. در مجموع این فیلم، در ژانر اجتماعی قرار گرفته و یکی از حوادث تاسف بار و دردناک واقعی “آتش سوزی ساختمان پلاسکو” را نیز روایت می کند.

 

چهار راه استانبول

.

  • لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب، با شرکت در نظرسنجی انتهای صفحه مشخص کنید.
  • اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی داشتید لطفا آن را بیان کنید.

 

 

فیلم سینمایی چهارراه استانبول
5 (100%) 1 vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.