مسابقه استعدادیابی «عصر جدید»

0 743

مسابقه استعدادیابی «عصر جدید»
3 (60%) 2 votes

مسابقه استعدادیابی « عصر جدید » با اجرای احسان علیخانی از بهمن ماه میهمان خانه های شما خواهد بود. سالهاست که مخاطبان تلویزیون،  احسان علیخانی را در برنامه ماه عسل و گاهی در برنامه های مربوط به شب سال نو می بینند. اما این بار این مجری توانمند با یک  مسابقه جذاب و استعدادیابی به تلویزیون یم آید. مجری جوان کشورمان با انتشار پستی، خبر از حضور دو چهره سینمایی در مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» داد.

رویا نونهالی و امین حیایی به عنوان دو چهره سینمایی به همراه آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی داوران این رقابت بزرگ خواهند بود.

احسان علیخانی علاوه بر مجری گری در این برنامه، تهیه کننده این برنامه نیز می باشد که در ۵۲ قسمت ۷۰ دقیقه ای پخش خواهد شد. این برنامه تلویزیونی در زمستان امسال(به احتمال زیاد بهمن ماه) از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و پیش از این نیز آقای علی فروغی مدیر شبکه سوم سیما از ساخت این برنامه خبر داده بود. طبق گفته فروغی، این برنامه یک یا دو شب در هفته و بعد از خبر ساعت 22 پخش خواهد شد.


 

مسابقه « عصر جدید » در چه زمینه هایی انجام می شود؟

این مسابقه در حالت کلی برای علاقه مندان در حوزه های ورزشی، سرگرمی، هنری طراحی شده است اما جزییات این حوزه ها به شکل زیر منتشر شده است.

اما مسئولین برگزاری این برنامه، در مورد کپی بودن این مسابقه عنوان کرده اند که : برگزاری مسابقات استعدادیابی در تمام دنیا رواج دارد و در هر کشوری مناسب با فرهنگ آن کشور، این مسابقات برگزار می شود. شرکت کنندگان خانم و آقا در هر رده سنی حتی به شکل گروهی می توانند در این مسابقه شرکت کنند و تنها راه پذیرش اولیه و شرکت در مسابقه، ارسال ویدئو با استانداردهای تعریف شده است.


 

برای ارسال ویدئو و شرکت در مسابقه عصر جدید چه نکاتی باید رعایت شود؟

ضوابط شرکت کنندگان در برنامه به شرح زیر می باشد:

1- حضور خانم ها و آقایان در تمامی رده های سنی آزاد است.

2- شرکت در این دوره از برنامه « عصر جدید»، منوط به داشتن استعداد و ویژگی خاص، فقط در زمینه مهارتهای هنری، ورزشی و سرگرمی خواهد بود.

3- لازم است در طراحی اجرای مورد نظر خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان اجرا در فضای داخلی استودیو و روی صحنه وجود داشته باشد.

4- رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی الزامی است.

5- حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کننده موظف است در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشد.

6- امکان اجرای نمایش های گروهی برای افرادی که مهارت گروهی دارند، وجود دارد.


 

قوانین ارسال ویدئو به مسابقه عصر جدید چیست؟

1- ویدئو دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد.

2- حداکثر مدت زمان هر ویدئو ۵ دقیقه باشد.

3- برای ضبط ویدئو، موبایل به شکل افقی باشد.

4- جمله « این ویدئو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می شود» بعد از معرفی شرکت کننده، در ابتدا یا انتهای ویدئو حتما باید بیان شود.

5- رعایت موازین اخلاقی و شرعی در تهیه ویدئو الزامی است.

6- امکان ارسال تصاویر آرشیوی وجود ندارد.

7- قبل از بارگزاری ویدئو لازم است فرم مربوط به شرکت کننده در برنامه با دقت تکمیل شود.

مشاهده تیزرهای برنامه عصر جدید در اینجا ، می تواند برای تهیه ویدئو مناسب تر به شما کمک کند.

منبع: www.asrejadid.ir

مسابقه استعدادیابی «عصر جدید»
3 (60%) 2 votes

منبع عصر جدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.