مکالمه رایگان، هدیه یلدا

شب یلدا رایگان با تلفن ثابت صحبت کنید. همچنین از اینترنت با تخفیف ویژه لذت ببرید

0 227

امشب بلندترین شب ساله که ما ایرانی‌ها اون رو جشن میگیریم و دورهم نشینی و فال حافظ و انار و هندونه و … خلاصه کلی خوش میگذره.

معمولا همه خانواده از نقاط مختلف کشور، خودشون رو به خونه بزرگ فامیل میرسونند تا این بزم باصفا و گرم رو تو اولین شب زمستون از دست ندن.

اما از اونجایی یلدای امسال، شب جمعه‌ست و فردا شنبه اولین روز هفته‌ست، خیلی‌ها به خاطر کار و مدرسه بچه‌ها نمی‌تونن برن مسافرت و دیدار خانواده تو شهرستان.

خبر خوش اینه که مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد عیدی مخابرات به مردم تو شب یلدا، امشب مکالمات درون شبکه رایگانه و اینطوری میشه تلفنی با تک تک فامیل صحبت کرد.

بر این اساس همه مکالمات درون شبکه از ساعت ۲۰ جمعه ۳۰ آذر تا ۸صبح شنبه اول دی‌ماه رایگان شد.

همچنین برای مشتریان سرویس اینترنت مخابرات، بسته‌های ترافیک زمان‌دار با تخفیف ویژه به مدت ۱۰ روز به فروش می‌رسد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: به‌منظور همراهی با مشتریان اینترنت شرکت مخابرات ایران، دو بسته ویژه طراحی‌ شده است که از تاریخ پنجشنبه ۲۹ آذرماه تا روز یکشنبه ۹ دی‌ماه به مدت ۱۰ روز قابل‌فروش خواهد بود.

وی در همین رابطه بیان داشت: بسته‌های اینترنت مخابرات به دو صورت “بسته ویژه اول با میزان ترافیک بین‌الملل ۲ گیگابایت به قیمت ۲ هزار تومان و با مدت مصرف ۳ روزه “و همچنین “بسته ویژه دوم با میزان ترافیک ۵ گیگابایت و باقیمت ۵ هزار تومان و با مدت‌زمان مصرف ۷ روزه” طراحی‌شده است.

منبع ایران آنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.