نرم‌افزار محاسبه سود، طلا، قسط

0 407

نرم‌افزار محاسبه سود، طلا، قسط
5 (100%) 4 votes

 

 

امروزه همه انسان ها در جامعه تقریبا کارشان به گرفتن وام های متفاوت می کشد. وقتی برای اخذ وام به بانک مراجعه می کنید و یا نامه دریافت آن به دستتان می رسد، اولین سوالی که برایتان پیش می آید این است که این وام مثلا 20 میلیون تومانی، اقساطش چقدر خواهد شد؟ چقدر باید به عنوان سود وام به بانک برگردانید؟ و الی آخر …

هنگامی که برای خرید طلا به طلافروشی مراجعه می کنید، ممکن است بخواهید خودتان با توجه به وزن طلای مدنظر و قیمت روز و اجرت و … قیمت طلا را حساب کنید. در این صورت مطمئن خواهید بود که سرتان کلاه نرفته است.

ممکن است تصمیم بگیرید مبلغی را در یک بانک پس انداز کنید. آنگاه برایتان سوال پیش می آید که با توجه به سود بانکی چه مبلغی ماهانه به عنوان سود به حسابتان واریز می شود؟

و یا بخواهید قیمت یک ملک را با توجه به متراژش بدانید.

   

نرم‌افزار محاسبه سود، طلا و قسط همان‌طور که از نامش پیداست، فرمول مربوط به محاسبه قیمت طلا، سود بانکی و قسط ها در آن گنجانده شده و هر شخص به راحتی می‌تواند از آن استفاده کند. به همین منظور پیشنهاد مجله اشاره به شما، نصب و استفاده از این نرم افزار محبوب و پرکاربرد می باشد.

همان طور که در تصویر زیر مشخص است، این نرم افزار کاربردی که توسط آقای سعید گلشن تهیه شده است تنها 2 مگا بایت حجم دارد، 50 هزار نصب فعال داشته و نمره بسیار بالای 4.7 از ۵ را توسط کاربران کسب کرده است.

نرم افزار محاسبه سود، طلا، قسط

این نرم افزار کاربردی را می توانید از اینجا دانلود کنید.

  • لطفا میزان رضایت خود را از این مطلب، با شرکت در نظرسنجی مشخص کنید.
  • اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی داشتید لطفا آن را در قسمت نظرات بیان کنید.

نرم‌افزار محاسبه سود، طلا، قسط
5 (100%) 4 votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.